אירועים

צ'יינה טאון אירוח ביתי

חוגגים אירוע? מפגש עם החברים? יום הולדת או רק הרמת כוסית במשרד?

חיבתם העזה של הסועדים הישראלים למטבח האסיתי הייתה לעובדה מוגמרת. ואכן, נדמה שמתחת לכל עץ רענן, צומחת לה בשלב מסוים מסעדה יפנית-סינית חדשה.
בעולם המלא במסעדות אסיתיות, רשת המסעדות צ'יינה טאון מצליחה להתלבט מעל היתר. הרשת הקטנה והמדליקה הוקמה בשנת 1996 וכיום, יש לרשת צ'יינה טאון סניפים אשר מהווים מוקד עלייה לרגל עבור חובבי המטבח של המזרח הרחוק.

רשת צ'יינה טאון גאה להציג תפריט אירוח ביתי המתאים לאירועים עד 50 איש.
בתפריט תוכלו למצוא מגוון פריטים הכוללים מנות ראשונות, עיקריות, תוספות, מנות ילדים וקינוחים,
להרכבת אירוע שיתאים בדיוק לצרכים שלכם במחירים שווים לכל כיס

בתפריט הססגוני של צ'יינה טאון תוכלו ליהנות ממטבח אסיתי מקורי השואב את השראתו ממספר מוקדים. סושי יפני איכותי, אשר מתחבר למאכלים תאילנדיים מוקפצים, וגולש באלגנטיות למנות מהמטבח הסיני. כל זאת, לצד נגיעות ווייטנאמיות ואינדונזיות.
סניפי צ'יינה טאון הוקמו במרכזים מסחריים ובמוקדי תרבות. כמו כן, סניפי הרשת עורכים שירותי משלוחים. מדי יום, משגרות מסעדות צ'יינה טאון משלוחים אשר מפיצים את הקסם והניחוחות מאסיה ברחבי הארץ. המוטו אשר מוביל את הרשת המצליחה הזו הוא "אצלנו או אצלכם?" זאת, משום שבין שירותיה השונים של הרשת תוכלו ליהנות מהגשה מקסימה במסעדות עצמן, ממשלוחים מהירים ותוססים, ואף מארגון אירועים פרטיים.
צוות המטבח במסעדות צ'יינה טאון מורכב הן מצעירים ישראלים והן מטבחים זרים מתאילנד וסין. בכל אחד מסניפי הרשת תוכלו ליהנות מתפריט מיוחד אשר מחבר מנות קלאסיות עם מנות ייחודיות למקום. סניפי צ'יינה טאון פועלים תחת ליווי קולינארי צמוד ומקפידים לעבוד עם חומרי גלם טריים ואיכותיים ביותר. כמו כן, ברשת צ'יינה טאון מאמינים שעל מנת להביא את המזרח הרחוק לישראל, אי אפשר רק לעקוב אחר המתכונים הקלאסיים. צריך לעבוד גם עם חומרים מקוריים. אי לכך, במסעדות צ'יינה טאון מייבאים באופן אישי מבחר מרשים של חומרי גלם היישר מהמזרח הרחוק.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

חזור